Pavisam mierīgi un apdomīgi esam uzsākuši nu jau otro sezonu, dancojot un apgūstot dažādos tautiņdeju soļus un dejas. Aizritējušajā gadā lecām tikai daži, bet nu jau mūsu pulciņš aug, par ko mums visiem ir lielumlielais prieks!

    Tad nu esam nolēmuši (un sākuši) cītīgi gatavoties XVI Deju svētkiem Latvijā, kuri norisināsies 2018. gadā no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, apgūstot gan diasporas, gan C grupas (jaunieši) repertuāru. Varbūt arī TU vēlies kopā ar mums piedzīvot Latvijas 100-gades sajūtas un pievienoties mūsu pulciņam? Mīļi gaidīsim!!! Ak jāāāāā! Arī mēs ikviens labi pazīstam sajūtu, kad uzrodas tā nešpetnā baile no pirmās nodarbības…. taču tieši tādēļ pratīsim Tevi sagaidīt :) Tikai pārvari sevi un atnāc jau svētdien, 6. novembrī! Plānojam atsevišķas soļu apguves nodarbības, lai iedrošinātu arī tos, kuri vēl līdz šim tikai prātojuši danci griezt.

    Mēs tiekamies ik svētdienu plkst. 12:00 Salzmannstr. 152, 48159 Münster.
06.11.2016 tiekamies jau nedaudz agrāk, proti, plkst. 11:30, lai apdomātu  tautiņtērpu komplektēšanu. Šī būtu laba iespēja jau – pirms lecam polku kopā – iepazīties. Ja rodas jautājumi, zvani: 0176 98451602.

    P.S. Mēs braucam no Laer, Horstmar, Borghorst, Rheda-Wiedenbrück, Lotte. Ja atrodies kādā no šīm pilsētiņām, varbūt varam saorganizēties un braukt kopā?