Latviešu Centrs Minsterē

   
131638

Diasporas skolotāju seminārs Minsterē
21.04.2024


Eiropas Latviešu apvienība, Valsts valodas aģentūra, Latviešu centrs Minsterē un skoliņa "Ūsiņš" aicina līdz 02.04.2024. pieteikties LVA diasporas skolotāju semināram Minsterē, kas notiks 2024. gada 20.–21. aprīlī.

Norises vieta: Latviešu centrs Minsterē, Salzmannstraße 152, 48159, Minstere, Vācija.

LVA diasporas skolotājiem/skolu vadītājiem no semināra budžeta kompensē izmitināšanu viesnīcā divas dienas (19. un 20. aprīlī, brokastis iekļautas).
Dalībnieku skaits no vienas skolas nav ierobežots. Īpaši aicināti šo iespēju izmantot Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Šveices, Itālijas, Luksemburgas un Francijas skolotāji, kā arī pārējie Eiropas diasporas skolu skolotāji.
Dalībniekiem tiks kompensēti ceļa izdevumi, bet ne vairāk kā divām personām no I kategorijas skolas (skola ar 10–18 skolēniem), ne vairāk kā trim personām no II kategorijas skolas (ar 19–40 skolēniem) un ne vairāk kā četrām personām no III kategorijas skolas (ar 41 un vairāk skolēniem)*, kā arī ne vairāk kā 100 EUR vienai personai.
Ceļa izdevumu kompensācija tiks veikta no semināra budžeta arī tām skolām, kas nav pieteikušās skolu līdzfinansējumam. No semināra budžeta tiks kompensētas arī degvielas izmaksas, braucot ar privāto auto.
Uz niansētiem jautājumiem par nokļūšanu un izmitināšanu jums atbildēs semināra namamāte, Minsteres latviešu skolas "Ūsiņš" vadītāja Elīna Krauze, e-pasts: e.a.krauze@gmail.com. Par semināra programmu sazinieties ar LVA diasporas projektu koordinatori Aiju Otomeri, e-pasts: aija.otomere@valoda.lv. Savukārt par ceļa un izmitināšanas izdevumu kompensēšanu jautājumus varat uzdot ELA projektu vadītājai Vitai Kalniņai, e-pasts: izglitiba@ela.lv.
*Skolu iedalījums kategorijās pēc skolēnu skaita saskaņā ar konkursa "Diasporas skolu finansiālā atbalsta nodrošināšana Eiropā" nolikuma 4.15. punktu - https://ela.lv/.../izsludina-pieteiksanos-eiropas...

Pasākumu organizē Latviešu valodas aģentūra, Minsteres latviešu skola “Ūsiņš” un Eiropas Latviešu apvienība. Pasākumu finansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Pasākuma telpas nodrošina Latviešu centrs Minsterē.

 

 
 
      Atpakaļ